ПН-ПТ: 09.00-18.00
Субота: 10:00 - 12:00
Неділя - вихідний
Особистий кабінет
Список бажань

Як правильно доглядати за спецодягом

Як правильно доглядати за спецодягом

ПРАВИЛЬНИЙ ДОГЛЯД ЗА СПЕЦОДЯГОМ (СВОЄЧАСНА ЧИЩЕННЯ, ПРАННЯ, РЕМОНТ) — ОБОВ'ЯЗКОВИЙ УМОВ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЇЇ ЗОВНІШНЬОГО ВИДУ ТА ЗАХИСНИХ ВЛАСТИВ ПРОЦЕСУ ВСЬОГО.

У складних виробах зі спеціалізованими захисними властивостями застосовуються ярлики, що не змиваються, інформація на яких зберігається навіть при багаторазовому промисловому пранні та хімчистці.

Для очищення спецодягу від забруднень використовують кілька основних способів.

- Промислове прання (очищення одягу за допомогою води та спеціальних миючих засобів).

- Аквачистка (видалення бруду та плям за допомогою води та поверхнево активних речовин ПАР).

- Хімчистка (видалення бруду та плям, які не піддаються звичайному пранню, будь-яким розчинником, крім води).

Побутові пральні машини та звичайний пральний порошок не здатні впоратися зі специфічними забрудненнями робочого одягу. Набагато ефективніше промислове прання в машинах з барабанами великого діаметру: падіння спецодягу з великої висоти дозволяє збільшити механічну дію, що вимиває забруднення з тканини. Хімічна чистка добре справляється з мінеральними маслами, але не виключає подальшого вологого чищення та сушіння.

Найбільш стійкі до хімчистки, багаторазового промислового прання та подальшого високотемпературного (+85°С) сушіння виробу з сучасних сумішевих тканин, що мають оздоблення Easy care («легкий догляд»). Спецодяг із тканин з такою обробкою достатньо лише висушити у розправленому вигляді; прасувати не потрібно (виключається дорогий процес, що йде за сушінням).

Правильний догляд за спецодягом – це економія коштів на придбання спецодягу та гарантований захист працівників.

Модули для Опенкарт 2.x - 3.x